Nejnovější komentáře

Mice u MXPad | 24.3.2024
Dobrý den, zmiňovaný ovladač jsem viděl používat Solarisem na Resetkání 24' v Brně. Vypadá úžasně a navíc prakticky. Jaká je možnost barevné volby a cena? (verze pro Amigu) Děkuji.

[3] In VGA mode standard monitor works great. 15kHz is needed only for RGB mode.

Great job! But it is necessary 15KHz monitor in VGA mode or I can use also my standard PC monitor that is 30khz??

Pěkné! Tyhle závitové vložky mám už nějakou dobu taky. Koupil jsem je na Aliexpressu. Ale zatím jsem je ještě nikde nepoužil.

RTC bude s I2C modulem pro Arduino za 50Kc.

Pokud bude deska s RTC a 4TOS v jednom, tak fakt už ty čipy vyndám a dám tam patice, to je motivace! :)

Ono hodne zalezi jaky hrebinek se tam pouzije. Ten muj drzi hodne dobre. Ale ted to budu muset asi brzo vytahnout, protoze Joy pracuje bna nove verzi RTC, ktere se pripojuje na ACIA, ktere je pod tim. No ted si ale uvedumuju, ze to mozna pujde pripojit z druhe strany desky.

Sakryš a já pořád mám čipy v STE přímo na desce a ne v paticích. To už je tak 10 let co hledám někoho, kdo by mi to vyměnil :) Sám do toho nemám odvahu hrábnout... Jinak jen dotaz: drží ta deska v paticích dostečně a nevyklepává se třeba při převozu STE na akci? Ptám se proto, že jsme na Spectru v diskovém interface MB-02+ měli prakticky stejně řešené rozšíření SRAM na 512 kB, ale kdykoliv jsem někam dojel, musel jsem to rozebrat a domáčknout do patic, váha plošňáku a vibrace to povysunuly. Nakonec se vyřešilo napájením 4 čipů sobě na záda, vyhnutím nožičky kvůli výběru a napájením drátků.

Dobrý den dá se někde koupit ten gamepad pro sinclear zx spectrum.Děkuji

tak to vypada dost dobre, diky zkusím to

dobrý den,jen se chci zeptat,zda není na prodej nějaké moduly k pmd 85-3--jako třeba pmd32 apod.,mif85 ...,děkuji za odpověd

Dekuji za pochvalu. Bohužel můj zdroj DB19 uz vyschnul. Kouknu se do zásob, možná mi ještě něco zbylo.

Dobrý den, perfektní příspěvek, neměl by jste tip, kde sehnat tento konkrétní konektor DB19 v ČR? Nebo upřímně, neměl by jste komplet adapter na prodej? Děkuji pěkně za reakci.

Originální POKEY je dnes skoro k nesehnáni. Koukni na eBay, ale bývaji pěkně drahé. Nějakou zásobu bude mít Bradley Koda z Bestelectronics, je to ale z US, tak se prodraží pošta. Další možností je náhrada PokeyMAX, prý je na 100% kompatibilní.

Ahoj, pěkná práce to stereo. Nemáš prosím informaci kde by se dal sehnat POKEY čip. Je to do 800XL. Původní funguje dobře, zvuk jde, nahrává s XC12,ale má vadný výstup DATA OUT - SIO tak nejde nahrávat na XC12 a ani SdriveMax nejede. Porovnával jsem to datalogerem z 130XE kde je krásný datový signál a u té 800XL v signálu spousta špiček. Díky za případné info. Tom

jo, je v tam knihovna H2000.lbr

Ahoj, moc pěkná práce, proč těchto vývojářských dovedností nevyužít profesionálně? kde je ta součástka pro eagle, v tom zipu? díky radim sch.

není mi jasné kterou tu díru jsi kótoval v tom eaglu-napiš.dík!

ahoj, je to výborné ale postrádám ten výkres v eaglu!děkuji.

moc pěkné! přeji hezký den!

Pro ST je Ube switch. Delal jsem par kusu, ale ted nemam desky. Treba jeste bude dalsi serie.

Dá se sehnat něco podobného i na klasické STčko?
sblog by krupkaj, ©2018 - 2024